Verzendkosten: EU-landen

We leveren onze amaryllisbollen in ruim 30 Europese landen. De verzendkosten hangen af van het land en het orderbedrag, en dalen naarmate u meer bestelt. In Nederland en België is verzending gratis vanaf €100.

De kosten voor uw land worden automatisch berekend en vóór het betalen getoond: geen verrassingen.

VERZENDKOSTEN PER ORDERBEDRAG
LAND€0–49€50–99vanaf €100
Nederland*6,953,95GRATIS
België6,953,95GRATIS
Luxemburg6,953,95GRATIS
Duitsland*6,953,95GRATIS
Oostenrijk6,953,95GRATIS
Frankrijk*7,953,95GRATIS
Polen7,955,95GRATIS
Denemarken*8,954,95GRATIS
Ierland8,955,95GRATIS
Italië*10,955,95GRATIS
Portugal*10,955,95GRATIS
Spanje*10,956,95GRATIS
Zweden*10,956,95GRATIS
Finland*12,958,95GRATIS
Estland*16,9510,95GRATIS
Litouwen16,9510,95GRATIS
Roemenië20,9515,95GRATIS
Letland16,9510,955,95
Hongarije16,9510,955,95
Kroatië*16,9510,955,95
Griekenland*16,9510,955,95
Tsjechië16,9510,956,95
Slowakije16,9510,956,95
Slovenië16,9510,956,95
Bulgarije21,9516,9510,95
Monaco23,9517,9510,95
Zwitserland32,9521,9515,95
Liechtenstein32,9526,9520,95
Cyprus32,9526,9521,95
Andorra37,9532,9526,95
San Marino37,9532,9526,95
Malta42,9536,9526,95

* Voor leveringen op eilanden in deze landen (in Nederland: de Waddeneilanden) kan een toeslag gelden.

Veelgestelde vragen over levering

Kan ik mijn bestelling ophalen in Voorhout?

Nee, Amarylia levert alleen via een vervoerder.

Wie bezorgt de pakketten?

Afhankelijk van het land PostNL, DPD of UPS. Na verzending ontvangt u een track & trace-code.

Kan ik een bezorgdag kiezen?

Dat is helaas nog niet mogelijk.

Komt mijn bestelling in één pakket?

We verzenden uw bestelling waar mogelijk in één keer. Moeten we splitsen, dan betaalt u geen extra verzendkosten.